Pomoc při COVID-19.

Za posledních 14 dní členové jednotky předali MČ Praha – Kunratice, Thomayerově nemocnici, Hospicu Malovická a obyvatelům Kunratic ochranné pomůcky, jako například: jednorázové rukavice, textilní návleky, textilní roušky, jednorázové čepice, jednorázové sterilizační pytlíky různých velikostí. Za tuto dobu naši hasiči předali více než 1,420 ochranných pomůcek. Děkujeme tímto MČ Praha – Kunratice za podporu a pomoc v této složité a náročné situaci. Zároveň chceme poděkovat našim spoluobčanům za pomoc při dodávání textilních roušek a dobrot pro naše hasiče, kteří stojí v první řadě při boji s tímto celosvětovým, smrtelným virem. Děkujeme i spolupracujícím organizacím, školám, firmám a kolegům z IZS.