Loučení s naší Tatrou.

Dne 25.3.2020 jsme se definitivně rozloučili s naší opečovávanou velkokapacitní cisternou. Získali jsme ji v roce 2011 převodem od HZS Praha, během působení u naší jednotky prošla několika významnými renovacemi a opravami, tak aby splňovala veškeré požadavky na moderní cisternu. Nikdy nás u žádné mimořádné události nenechala a bylo na ní spolehnutí. Zasahovala u většiny velkých pražských požárů: Národní muzeum, Ateliéry Barrandov, hala Pramenná, hala v Hostivaři, pekárna v Michli a další. Pomáhala i v rámci mezikrajské pomoci u požáru lesa na Rakovnicku. Záslužně se také zapsala během povodní, ale i na kulturních společenských akcích pro Kunratice. Během horkých letních dní ochlazovala ulice v Kunraticích. Dokonce si zahrála v hudebním klipu. Na konci loňského roku cestou od zásahu došlo k závadě na spojce, snad poslední věci, která na vozidle nebyla významně opravována. Proto bohužel musela z naší hasičárny odjet za pomoci jiného vozidla. Předáváme ji do dobrých rukou kolegům z Velké Chuchle. Věříme, že se o ní budete dále dobře starat a po opravě bude opět ještě dlouho sloužit všude tam, kde bude potřeba.