Zápas v nohejbale.

Dne 7.9.2019 pořádal náš kamarádský SDH Karlovy Vary – Stará role již 8. ročník Memoriálu Václava Trosmana.
Každoročně se snažíme tohoto sportovního klání účastnit, což se podařilo i tento rok.
Za náš SDH Praha – Kunratice se této akce účastnila dvě družstva ve složení:
1. Kachenka, Míša, Maty.jr
2. Eržika, Římalka, Maty.sr
a dále masér, fotograf, svačinář, klíčník Gabča.
První co nás trochu mrzelo, bylo počasí, opravdu žádná sláva, druhé co bylo, při rozlosování se nám podařilo obě naše družstva rozlosovat do skupiny „A“. Tudíž boj proti sobě.
Paradox…družstvo jedna si dalo název „Mladí“ a druhé družstvo bez ovlivnění dostalo název „Veteráni“.
Postup do semifinále družstvo „Veteránů“ dalo výhrou všech zápasů ze své skupiny, tudíž z prvního místa. Bohužel zápas do finále se vůbec nepovedl. Následoval zápas o třetí místo, kdy to byl velice vyrovnaný boj, bohužel se nám nakonec nepovedl závěr a byla z toho bramborová medaile.
Snaha našeho družstva „Mladí“ se projevila až po několikátém zápase, kdy asi zapracoval nějaký zvláštní čaj, neboť následně bylo jejich postavení a vůbec celá hra dána v obdiv všem zúčastněným. Nakonec toto družstvo získalo sedmé místo.
No, tudíž, ani medaile, ale ani těstoviny.
Kamarádi, pořadatelé tohoto každoročního turnaje a věříme, že tento turnaj bude pokračovat,kdy příprava a veškeré to okolo není jednoduché, ale opětovně se jim to podařilo, za což jim velmi děkujeme a věříme, že se budeme moci dalšího ročníku zúčastnit, kluci….děkujeme za dárek. Těstoviny jsou v Praze!
Cestou zpět zastávka u sestry a děkujeme za vinikající oběd v Podbořanech, Sportbar Dům Keramiky, vinikající pizza, ještě jednou děkujeme.