Hasičský bál – 19.3.2016

Jako každý rok v místní Sokolovně pořádal SDH Praha-Kunratice v tomto období svůj tradiční „Hasičský bál“, který se tentokrát uskutečnil dne 19.3.2016.
Jsme rádi, že účast byla hojná a že dle nás se tento bál povedl.
Dovolte, abychom i touto cestou poděkovali našim „sponzorům“, kdy díky nim bylo provedeno slosování vstupenek o hodnotné ceny.
Děkujume: FERNET STOCK, květinářství KVĚTINKA, Auto Jarov-Kunratice, EXCELENT URBAN PUB KOLEY, STOP-SERVIS Václav Čiko, PIZZA a GYROS, studio BODY CALM, MANASTAV, Občanské sdružení Roztyly, Truhlářství TKM s.r.o., Monika a Tomáš Endrychovi, Servis M+M (Stihl), Kunratická Cukrárna, Jiří Staněk-prodejna porcelánu, kunratická Vinotéka, S.O.S. Dekorace, Pivnice u Bezuchů, Řeznictví Dolejš, Hostinec na Betáni, Požární bezpečnost s.r.o., PIZZA COMPANY, Lokál u Zavadilů, Ing. Zdeněk Sedláček-PC bazar, Evita-prodejna zdravých potravin, KSK Miloš Mihálik-Kunratice, Vinotéka ve Trvzi, Jiří Vácha, Almaf s.r.o., Pavel Tomíška, Sklenáři Kunratice, Ladislav Kolenský, Jiří Roubíček, Gulf a Auto Rupexim, SDH Praha-Kunratice a dašlí nejmenovaní sponzoři.
Veříme, že v roce 2017 se nám podaří opětovně uspodářat další „Hasičský bál“, jakož, že nám zůstanou sponzoři věrni a přibudou další.

Fotografie z události ZDE.