Hasičský bál 2018

Dne 24.3.2018 od 19,00 hodin v budově TJ Sokol náš SDH pořádal tradiční, každoroční „Hasičský bál“.
Po delší době byla pořádína opět klasiká „tombola“. Ačkoliv letos bylo návštěvníků méně, než v letech loňských, bál se povedl. Věříme, že se nám podaří opět příští rok uskutečnit tuto akci. Nejen pro hašením požárů a likvidací mimořádných událostí jsme tady, ale i pro prevenci, ochranu obyvatelstva, výchovu mladé generace a kulturní život.
Jsme „HASIČI PRAHA – KUNRATICE“.
I touto cestou chceme poděkovat všem sponzorům: Audi auto Jarov, ThaiThai-Kunratice, FOOD STORY, SVP půjčovna nářadí, pí. Staňková-prodej umělého pískovce, S.O.S. Dekorace, Restaurace Šeberák, Restaurace u Zavadilů-Ambiente, Květinářství Kunratice-Květika, Kadeřnictví Kunratice, Gyros Kunratice, Vinotéka Kunratice, Vinotéka ve tvrzi, Kunratická stodola, Vinotéka Winwstore, Truhlářství Kunratice, Kuchyně Dušek, Frieds forever, Restaurace u Bezuchů, STHIL, Cukrárna kunratice, Řeznictví Kunratice, Drager, ColorWood, Skelnářství Kunratice, Excelent Urban Pub Koley, Čiko autoservis, Auto Brejla, Restaurace na Betáni, Požární bezpečnost, Pizza compani, Štěpán Wilke a další i nejmenovaní. Ještě jednou všem moc děkujeme a věříme, že Vás budeme opět moc oslovit.