Hasičský bál SDH – 25.3.2017

Dne 25.3.2017 byl SDH Praha – Kunratice pořádán každoroční „Hasičský bál“.
Jsme rádi, že účast byla hojná a že dle nás se tento bál povedl. Určitě můžete pozorovat, že se snažíme náš „bál“ neustále vylepšovat. Věříme, že příští rok se znovu sejdeme při tanci a hudbě. Budeme se velice těšit na Vaši návštěvu.
Chtěl bych i touto cestou ještě jednou poděkovat všem sponzorům:
Neoluxor.cz, Datart, Auto Brejla, Truhlářství TKM s.r.o. Kunratice, Audi Jarov Kunratice, Rodinné centrum U motýlků, Kuchyně s.r.o. Dušek, Thai Thai Kunratice, Husqvarna, Dräger, STHIL, Sano stile s.r.o. Kunratice, SVP, Studio BODY CALM Kunratice, FOOD STORY Kunratice, Řeznictví Dolejš Kunratice, Welnes Kopretina, Květinářství Kunratice, Restaurace Šeberák, PIZZA KEBAM Kunratice, Trafika trafačka, Vinotéka Kunratice, Cukrárna Kunratice, Restaurace U Bezuchů, Restaurace U Zavadilů, S.O.S. Dekorace, Papírnictví za kostelem Kunratice, Pizza Company, Klára Kotábová, Radovan Kratochvíl ovoce a zelenina, Bavanet.com, Heath Coach centre, Jíří Vácha, Excelent Urban PUB KOLEY, Sklenáři Kunratice, Restaurace Na Betáni, Stop servis Václav Čiko, Donut club s.r.o.