Hasičský bál – zrušen.

Vážené kolegyně, kolegové hasiči, vážení přispěvatelé, sponzoři, vážení spoluobčané, tradiční návštěvníci našeho bálu,
bohužel je mi nemilou povinností vás informovat, jak všichni víte z médií apod., jaká nastala situace a co to pro nás všechny znamená. Po mimořádném dnešním jednání výboru SDH Praha – Kunratice nám nezbývá, než vám oznámit, že se náš tradiční Hasičský bál, který se měl konat 14.3.2020 ruší.
Věřte, že nás tato situace velmi mrzí, ale nedá se s tímto asi nic jiného dělat. Příprava celého bálu zabrala neskutečné hodiny času a obětování členů. Pokud by se podařilo v tomto roce najít termín, určitě by náš bál byl uskutečněn. Jinak se budeme těšit, že nás příští rok nic špatného nepotká a bál se uspořádá.
Chtěl bych poděkovat všem členům, podílejícím se na přípravách.
Velice si vážíme sponzorů, kteří nás při této akci podporují a podporovat budou i nadále, moc děkujeme.
Všem, kdo mají zakoupené vstupenky budeme vracet vstupné. Obracejte se na náměstky, kteří s vámi situaci budou řešit. Vstupné se bude vracet na základě nám vrácených vstupenek. Mějte prosím trpělivost.
Ještě jednou přijměte za tuto nepříjemnost omluvu, kterou náš sbor nezavinil.
Děkuji za pochopení – starosta.