Valná hromada – 23.1.2016

Dne 23.1.2016 byla pořádána od 14,00 hodin „Valná hromada SDH Praha-Kunratice“ v HZ pro členy sboru a hosty.
Nejdříve došlo k položení věnce k uctění památky za padlé legionáře a vojíny z řad zakládajícíh členů našeho hasičského sboru ve světové válce.
Následně bylo na VH přečteno několik zpráv za uplynulý rok 2015 a to o chodu SDH, JSDH, mladých hasičů, zpráva na úseku prevence, účetnictví, revizora atd.
Zástupce MSH hl.m. Prahy Ing. Martina Hartmanová všem poděkovala za práci, předala ocenění členům.
Starostka MČ Praha-Kunratice předala při svém poděkování členům sboru a jednotky „Cenu starostky za zásluhy o MČ Praha-Kunratice“ společně s obrazem. Tuto cenu s finanční odměnou dostal náš dlouholetý člen, p. Alžo za záchranu majetku při požáru v „Chráněných bytech“, který vznikl od mikrovlné trouby a tento sám zlikvidoval.
Dárkovým košem byl obdarován a mnoho zdraví a štěstí bylo popřáno našemu členovi, p. Ing. Zemanovi, neboť se dne 5.12.2015 dožil kulatého výročí „90“ let a na naše členy nezapomínáme.
V diskuzi našemu sboru i jednotce bylo ze stran hostů z různých SDH, jakož zástupce MHMP zastoupené Ing. Rostislavem Ghutem mnoho zdaru v další práci se zdoláváním zásahů při ochraně obyvatel, jakož při výchově mladé generace.
Děkujeme tímto všem za účast a podporu a zároveň za přípravu a obsluhu při pořádání VH.
Fotografie z této události ZDE.